Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Focus 2019 года

Автомобиль: Ford Focus 2019 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1200 км, двигатель - 1.5 бензин, комплектация - Trend Edition
Автор: Dmytro K (Украина, Киев)   08.03.2020
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км

Пробіг поки невеликий, то ж про надійність чи якість поки нічого сказати не можу. Все працює як і має.

По комфорту - авто досить жорстке, про всі стики і латки на дорозі ви будете знати, хоч мене це не дратує. Шумоізолії достатньо, але не більше того.

Двигун - для спокійної їзди те що треба. Турбований варіант (той що 1л) не сподобився зовсім, спокійно їхати не дає, прийнаймні з моєю манерою водіння.

Витрати - по борт.компу 8.5, по факту до 10. Часто стою в ранкових/вечірніх заторах. Ще звикаю до режимів коробки.

За що взяв саме це авто - просто сподобалась))) керованість, простір в салоні, посадка, ну і зовнішній вигляд (колір Desert Island Blue).

Порівнювати цей Фокус можна багато з чим, в моєму випадку найближчий з конкурентів був Мазда 3. Там відчуття комфорту на голову вище ніж у Фокуса, в усьому іншому більше сподобався Форд.

ПоЕт з мене ніякий, то ж як маєте запитання - пишіть, по можливості відповім.

Тест-драйв Ford Focus: Новый Ford Focus – отказ от робота и революция в подвеске
Новый Ford Focus – отказ от робота и революция в подвеске

Сегодня у нас на тесте Форд Фокус последнего поколения. Американский автомобиль немецкого происхождения или немецкий – американского, как кому удобнее. В Европе машина уже давно продается, а вот в Украине только появилась.

Продажа б/у Focus

Ford Focus 2017 Ford Focus 12.200$ 2017 31.000 км