Лого Ford

Ford Focus Wagon Active 2021

Ford Focus Wagon Active 2021 / Фото #0
1.0 EcoBoost
125 л.с.
6-мех
2WD
1.0 EcoBoost
155 л.с.
6-мех
2WD
1.5 EcoBlue
115 л.с.
8-АКП
2WD
еще модификации ...

Ford Focus Wagon Active (Форд Фокус Вагон Актив) - універсал підвищенної прохідності класу «С» із преднім приводом. Рестайлінг четвертої генерації моделі. Автомобіль було представлено наприкінці 2021 року.

Позашляхові універсали вже давно ні для кого не є чимось дивним: Audi Allroad, Volvo XC70, Subaru Outback - ці автомобілі позбавили деяких людей сенсу дивитись у бік SUV. 

Тому не дивно, що багато виробників окрім кросоверів роблять ставку і на офроудних версіях своїх «цивільних» авто. Не став виключенням і Фокус, примірявшим позашляховий обвіс ще у 2018 році. З тих пір пройшло чотири роки, а отже настав час для рестайлінгу. 

Так, оновлений Фокус Актив отримав перероблену передню частину. Тут новий бампер, нова оптика, новий капот, новий дизайн колесних дисків та фальшрешітка на котру переїхало лого бренду. Позаду змін майже немає - тільки інше наповнення задніх ліхтарів.

В салоні із змін 12,3-жюймова віртуальна панель приладів та новий сенсорний дісплей діагоналлю 13,2-дюйма мультимедійної системи Sync4. Остання підтримує безпровідний Apple CarPlay та Andriod Auto, а також може оновлюватись через «хмарний» сервіс. 

Під капотом рестайлінгового Ford Focus Wagon Active є як бензинові Екобусти на 100, 125 та 155 сил, так і дизельний EcoBlue потужністю 120 к.с. В трансмісії, в залежності від двигуна може бути як 6-ступенева механіка, так і 7-ступеневий «робот» і навіть 8-ступеневий класичний «автомат». А ось привід незалежно від версії - тільки передній. 

Джерело: Ford-Focus.InfoCar.ua 

читать дальше

Конкуренты Ford Focus Wagon Active