Лого Ford

Ford Focus ST 2021

Ford Focus ST 2021 / Фото #0
2.3 EcoBoost
280 л.с.
7-DCT
2WD
2.3 EcoBoost
280 л.с.
6-мех
2WD
еще модификации ...

Ford Focus ST (Форд Фокус СТ) - «заряджений» хетчбек класу «C» із преденім приводом. Рестайлінг четвертої генерації моделі. Автомобіль був представлений у жовтні 2021 року. 

Хот-хетчі, насправді дуже універсальні автомобілі: вони поєднують драйвовість «суперкарів» і практичність універсалів. Так, це саме ті автомобілі, на котрих доставка холодильника може перетворитися на справжній фан. При цьому, щоб купити їх, не треба продавати свої органи та закладати будинок своєї бабусі. 

Лідером цього класу є Golf GTI. У четвертому поколінні Форд зі своїм Фокусом ST не зміг ніяк посунути лідера класу, більш того, він почав втрачати і власні позиції. Щоб якось поліпшити це становище в компанії рішились на оновлення. 

Focus ST залишився впізнаваним хоч і отримав повністю іншу передню частину: новий бампер, новий капот і радіаторна решітка на котру переїхав «блакитний» овал.

В інтер'єрі ті самі ковшеподібні передні крісла, спортивне кермо, але нова цифрова панель приладів та новий 13,2-дюймовий комлекс мультимедіа Sync4, котрий підтримує безпровідний Apple CarPlay та Android Auto. Також вона має функцію «хмарного» оновлення. 

Під капотом як і раніше 2.3-літровий EcoBoost на 280 сил та 420/415 Нм момента. В трансмісії - тільки передній привід та 6-ступенева механіка або 7-ступеневий «робот» із подвійним щепленням.

Джерело: Ford-Focus.InfoCar.ua 

 

читать дальше

Конкуренты Ford Focus ST