Лого Ford

Ford Focus Active 2021

1.0 EcoBoost
125 л.с.
6-мех
2WD
1.0 EcoBoost
155 л.с.
6-мех
2WD
1.5 EcoBlue
115 л.с.
8-АКП
2WD
еще модификации ...

Ford Focus Active (Форд Фокус Актив) – 5-дверний хетч класу «С» із переднім приводом. Рестайлінг позашляхової версії четвертої генерації моделі. Автомобіль було представлено у жовтні 2022 року.

На ринку Північної Америки Форд вже давно переорієнтувався тільки на продаж SUV. Але у «Старому світі« ситуація дещо інша, там «Гольф» клас все ще має попит. Але оскільки синонім слова «автомобіль» - це кросовер, багато автомобільних брендів роблять позашляхові версії своїх зовсім не позашляхових авто. Таким є і Фокус Актив. 

Позашляхова версія була представлена ще чотири роки тому, але навіть вона ніяк не змінила низкий попит на деколи європейський бестселлер бренду Ford. Тому в компанії пішли на рестайлінг котрий може хоч якось поліпшить становище Фокуса. 

Як і стандартна версія Focus, Active отримав повністю перероблену передню частину: нові фари, капот, бампер і радіаторна решітка на котру переїхав блакитний овал. 

В салоні на перший погляд змін не багато, але якщо придивитись уважно можна помітит цифрову панель приладів та оновлену мультимедійну систему котра підтримує безпровідний Apple CarPlay та Andriod Auto. Також вона отримала функцію «хмарного» оновлення. 

Під капотом помірно-гібридні двигуни на 125 і 155 к.с., звичайні літрові бензинові EcoBoost потужністю 100 і 125 к.с., і дизель EcoBlue (1.5) на 95 і 120 к.с.

Джерело: Ford-Focus.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты Ford Focus Active